Вітаємо Вас на нашому блозі! 24 лютого 2022 р. Верховна Рада ввела в Україні воєнний стан. Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомляє, що у зв’язку з цим всі заклади освіти здійснюють навчання в дистанційній формі.

понеділок, 29 квітня 2024 р.

Напередодні свята у 8 класі пройшла виховна година "Святий день - Великдень".


 Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни й пов’язують його з Воскресінням Христовим, яке розкриває радість перемоги Божого Сина над смертю й вічним забуттям. У Воскресінні християни вбачають підтвердження життя після смерті, що і є основним змістом святкування. Українці ретельно готуються до цього дня. Великдень нині символізує загальне відродження й оновлення.  










https://www.facebook.com/share/p/7JjgkV1ipuVzgGsK/

Виховна година у 8 класі "Правила дорожнього руху"

 


Найголовнішим засобом організації дорожнього руху є Правила дорожнього руху. Вони визначають права та обов’язки учасників дорожнього руху, описують засоби його організації, містять правила проїзду, зупинки, перевезення пасажирів та вимоги до обладнання транспортних засобів. 

     В рамках Тижня дорожнього руху учні 8 класу на виховній годині пригадали поняття про модель безпечного дорожнього середовища, розширили знання про правила дорожнього руху, ознайомились з особливостями регулювання дорожнього руху, розвивали здоров’язбережувальну компетентність шляхом визначення пріоритетів у дорожньому русі, виховували розуміння важливості дотримання правил безпечної поведінки та мотивацію відповідального ставлення до власного здоров’я і життя.


















Година спілкування у 2 класі "Чорнобиль. Пам'ять і біль"

«Хай стане мир міцнішим у стократ
Хай над землею чисте небо буде.
Чорнобиль- попередження, набат,
Його уроків людство не забуде»

Чорнобильська катастрофа  техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України, в ніч на 26 квітня 1986 року.

Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся викид потужністю 300 Хіросім. На думку багатьох, ця подія та офіційна реакція на неї, що була продемонстрована Москвою, стала однією з причин розпаду СРСР. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

На  вшанування роковин Чорнобильської трагедії у 2 класі (класний керівник Сінчишина Т.І.) було проведено годину спілкування "Чорнобиль. Пам'ять і біль" та заняття у класі безпеки, присвячені  вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, розвитку компетентності учнів в питаннях збереження екології.





















Класна година в 6 класі " Чорнобиль не має минулого часу"

 Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.


                                                                                              
                                                                                            
                                                                                               
                                                                                             

Наказ " Про прийом документів та зарахування дітей до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік"


 

субота, 27 квітня 2024 р.

Чорнобиль. 5 клас. Кл.керівник Кішенко О.В.

 Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська трагедія. Пройшло тридцять вісім років з того часу, як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Смертоносна пилюка з ядерної печі покрила білі хати, квітучі сади, зелені ліси, засіяні поля. І вже  38 років цвітом скорботи і суму зацвітають чорнобильські сади і хворіє серце, тому що знає – не на добро це, не на життя.

Година спілкування у 5 класі









пʼятниця, 26 квітня 2024 р.

урок пам’яті « Дітям про Чорнобиль» 1 клас

 

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли здійнявся зловісний вогонь радіаційного вибуху на одному із реакторів ЧАЕС. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів. Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людства.

Під час проведення уроку пам’яті « Дітям про Чорнобиль» учні 1 класу  переглянули мультфільм «Казкова розповідь про ЧАЕС». Діти виготовили янголів, тим самим вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, ліквідовуючи аварію. Такі заходи – не просто заходи, а уроки життя.

                                                              




                                                                              

Виховна година у 7 класі. "Чорнобильська катастрофа"

 26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Виховна година у 7 класі.